Hakkımızda

BAĞ HOME

BAĞHOME bünyesinde, tamamı inşaat sektörü ile alakalı olmak üzere , kendine ait olan dört ana marka ile; inşaat sektörünün taleplerine göre belirlenen ürün üretimi ve proje bazında anahtar teslim, montaj taahhütlü hizmet vermektedir.

 

1984 den bu yana inşaat sektörü içinde bir çok projeyi anahtar teslim olarak tamamlamış ve tecrübesine tecrübe katmıştır. 

about us
 
 
 
 
 
 
 
 
 

BAĞPEN grubun ilk markasıdır. 1984 yılında Aile işletmesi olan demir doğrama üretimine, PVC doğrama üretimi eklenerek; bir PEN markası olarak BAĞPEN markası doğmuştur. PEN işinde uzmanlaşırken bir yandan da zamanın ihtiyaçlarına göre sırasıyla Alüminyum Doğrama, Küpeşte, Panjur ve kepenk, Cam balkon, Duşa kabin gibi sektörle bağlantılı olarak yeni ürünleri portföyüne katmıştır.

 

ELİTDOOR grubun kapı markasıdır.  2010 yılında Pvc mebran kapı ithalatına başlanılmış devamında 2013 yılında üretime başlanmış ve kesin olarak 2015 yılında ithalat tamamen bırakılarak Diyarbakır organize sanayi bölgesinde 6.400m2 si kapalı alan olan toplam 16.000m2 alanda son teknoloji makine ve teçhizat yatırımı yapılarak tamamen üretime geçilmiştir.

 

Üretime başlanması ile beraber zamanla ürün gamına Lake kapı, Melamin kapı, Çelik Kapı, Yangın Kapısı ve Bina giriş kapısı da eklenmiştir. 

 

MKDECOR grubun mobilya markasıdır. 2015 yılında makine yatırımı yapılarak mutfak dolabı üretimine başlanmış ve ürün çeşitlerine portmanto, giysi ve soyunma dolapları, banyo dolabı eklenmiştir. İstanbul – Esenyurt konumlu 2000m2 tamamı kapalı alan olan tesisimiz de üretim yapılmaktadır.

 

Bağhome grup inşaat firmalarına taahhütlü işler yaptığı gibi aynı zamanda kendisi de inşaat projeleri yapmaktadır.  MAK KONUT markası ile içerisinde huzurla yaşayacağınız binalar inşaa etmeye devam etmektedir.